ROTA

showcase3.jpg

OFERTA

Email Drukuj PDF

Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia Rota jest częścią samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota. Mieści się w budynku Przychodni Lekarskiej, przy ul. Sosnkowskiego 18. Usytuowana jest na trzecim piętrze. Budynek wyposażony jest w windę co ułatwia dotarcie do Poradni osobom niepełnosprawnych.

Opis usług poradni.

Poradnia swoją ofertę kieruje do osób dorosłych, zarówno kobiet jak i mężczyzn zmagających się z problemem alkoholowym własnym lub bliskiej osoby (mąż, żona, partner/partnerka życiowa, dziecko, rodzic lub inne ważne osoby).

Zapewniamy bezpłatną pomoc psychologiczną i lekarską.

Jeżeli niepokoi Cię sposób korzystania z alkoholu Twój lub bliskiej Ci osoby,  zapraszamy na rozmowę ze specjalistą, podczas której możesz podjąć decyzję co do sposobu poradzenia sobie z tą sytuacją.

Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.

W celu umówienia wizyty można skontaktować się na nami telefonicznie, skorzystać z formularza kontaktowego lub przyjść osobiście. Nie obowiązuje rejonizacja. Nie jest potrzebne skierowanie od lekarza ogólnego, ani dowód ubezpieczenia. Żeby skorzystać z oferty Poradni wystarczy Dowód Osobisty.

Przedstawienie prowadzonych w Poradni programów.

Program terapeutyczny Poradni zakłada zarówno spotkania indywidualne jak i grupowe. Pierwszy krok to indywidualne spotkanie ze Specjalistą. Jeżeli na nim pacjent podejmie decyzję o leczeniu, włączony jest również program pracy w grupie terapeutycznej.